Psie przedszkole w Mosinie

Psie przedszkole w Mosinie- zajęcia dla psów

Psie przedszkole w Mosinie to zajęcia dla wszystkich szczeniaków do 5. miesiąca życia i wszystkich opiekunów, którzy chcą dobrze rozpocząć wspólne życie z psem. 

Kurs: Psie przedszkole

Jeśli chcesz wesprzeć swojego szczeniaka w rozwoju, zbudować dobrą relację i nauczyć
się podstawowych umiejętności, te zajęcia są dla Ciebie!

  • Kurs obejmuje 7 spotkań (indywidualne, dla 2-3 psów jednocześnie i spacerowe w mieście, sesja eksploracji we wzbogaconym środowisku)
  • Zajęcia trwają około 45 minut
  • Zajęcia odbywają się w salce Wspólnej PSIEstrzeni, a także na terenie Mosiny i okolic
  • Program obejmuje m. in.: naukę przydatnych umiejętności (np. przywołanie, spokojne czekanie, chodzenie na smyczy i inne), przyzwyczajanie do czynności pielęgnacyjnych i medycznych, ćwiczenia sensoryczne, zabawę, naukę sztuczek, socjalizację i habituację 

Cena: 550 zł


Początek życia psa jest kluczowy dla rozwoju zrównoważonego psa dorosłego w przyszłości. To ważny czas, który warto przeznaczyć m.in. na: zbudowanie zaufania i dobrej relacji, które są podstawą codziennego życia. W tym okresie stawiamy na zabawę i współpracę, pokazanie psu świata, spokojne zapoznanie z różnymi przedmiotami, powierzchniami, osobami, rozwinięcie jego pewności siebie, wspieranie w momentach lęku. To również czas na zapoznanie ze zrównoważonymi psami, przyzwyczajanie do wykonywania czynności pielęgnacyjnych i medycznych, nauczenie podstawowych umiejętności
Zajęcia psiego przedszkola realizują wiele z tych aspektów. Stanowią odpowiedź na wiele pytań i wątpliwości. Dają dobry fundament na przyszłość i mogą zapobiec pojawieniu się niektórych problemów. Są dobrą inwestycją na start życia z psem.